Australiërs Ebden en Thompson pakken dubbeltitel
Zaterdag, 13:53
De titel in het mannendubbelspel is naar Matthew Ebden en Jordan Thompson gegaan. De Australiërs waren in de finale in drie sets te sterk voor de Britten Lloyd Glasspool en Julian Cash: 6-4 3-6 10-7.
‘Het was een geweldige week al moest ik wel een zure nederlaag in de tweede ronde van het enkelspel slikken. Het is dan goed om erbij te dubbelen om zoveel mogelijk wedstrijden op gras te kunnen spelen. En met mijn Davis Cupmaatje Ebden is het altijd genieten op de baan’, liet Thompson na de winst weten.
‘Heeft iemand hier meer wedstrijden gewonnen dan Jordan?’ vroeg Ebden zich hardop af. ‘Het is prettig om met een Australische landgenoot en Davis Cupteamgenoot ook op de tour te kunnen spelen. Dit is een geweldig begin van ons partnerschap.’
‘Eindelijk heb ik de juiste trofee in mijn armen na twee keer in de finale te hebben gestaan’, besloot Thompson met een glimlach.