7 - 15 juni 2025
Autotron 's-Hertogenbosch

7 - 15 juni 2025 | Autotron 's-Hertogenbosch

Uitslagen 13 juni

Centre Court – ATP – Semifinals
Match time:00:00:00

Wesley Koolhof (NED)
Nikola Mektic (CRO)
Max Purcell (AUS)
Jordan Thompson (AUS)

Winners: Wesley Koolhof and Nikola Mektic

Centre Court – ATP – Round of 16
Match time:01:40:00

Alex de Minaur (AUS) 7 6
Zizou Bergs (BEL) [LL] 5 4

Winner: Alex de Minaur

Centre Court – ATP – Round of 16
Match time:01:47:00

Milos Raonic (CAN) [PR] 4 6 7
Roberto Bautista Agut (ESP) 6 2 5

Winner: Milos Raonic

Court 1 – ATP – Round of 16
Match time:01:47:00

Sebastian Korda (USA) 7 7
Luca Nardi (ITA) 5 5

Winner: Sebastian Korda

Court 1 – ATP – Round of 16
Match time:02:00:00

Tommy Paul (USA) 5 6 6
Alexei Popyrin (AUS) 7 4 3

Winner: Tommy Paul

Court 1 – ATP – Round of 16
Match time:02:39:00

Aleksandar Vukic (AUS) 6 5 7
Karen Khachanov 4 7 6 (4)

Winner: Aleksandar Vukic

Court 3 – ATP – Quarterfinals
Match time:01:20:00

Max Purcell (AUS)
Jordan Thompson (AUS)
7 7
Robin Haase (NED)
Skander Mansouri (TUN)
5 6 (3)

Winners: Max Purcell and Jordan Thompson

Court 3 – ATP – Quarterfinals
Match time:01:33:00

Wesley Koolhof (NED)
Nikola Mektic (CRO)
5 6 10
Nicolas Barrientos (COL)
Francisco Cabral (POR)
7 2 5

Winners: Wesley Koolhof and Nikola Mektic

Court 3 – ATP – Quarterfinals
Match time:01:27:00

Andreas Mies (GER)
John-Patrick Smith (AUS)
6 6 (2) 10
Rinky Hijikata (AUS) [WC]
Mackenzie McDonald (USA) [WC]
3 7 7

Winners: Andreas Mies and John-Patrick Smith

Court 3 – ATP – Quarterfinals
Match time:01:27:00

Nathaniel Lammons (USA)
Jackson Withrow (USA)
6 6 (3) 10
Zizou Bergs (BEL) [Alt]
David Goffin (BEL) [Alt]
3 7 5

Winners: Nathaniel Lammons and Jackson Withrow

Centre Court – WTA – Round 2
Match time:02:44:59

Jessica Pegula (USA) 6 (3) 7 4
Aleksandra Krunic (SRB) 7 6 (3) 6

Winner: Aleksandra Krunic

Centre Court – WTA – Round 2
Match time:01:24:06

Emina Bektas (USA) 5 4
Ekaterina Alexandrova 7 6

Winner: Ekaterina Alexandrova

Court 1 – WTA – Round 2
Match time:01:33:26

Robin Montgomery (USA) [Q] 6 6
Jule Niemeier (GER) 3 3

Winner: Robin Montgomery

Court 1 – WTA – Round 2
Match time:01:31:10

Celine Naef (SUI) [Wc] 5 2
Liudmila Samsonova 7 6

Winner: Liudmila Samsonova

Court 2 – WTA – Quarterfinals
Match time:01:30:41

Miriam Kolodziejova (CZE)
Anna Siskova (CZE)
6 (4) 4
Ingrid Neel (EST)
Bibiane Schoofs (NED)
7 6

Winners: Ingrid Neel and Bibiane Schoofs

Court 2 – WTA – Quarterfinals
Match time:01:02:03

Tereza Mihalikova (SVK)
Olivia Nicholls (GBR)
6 6
Oksana Kalashnikova (GEO)
Yana Sizikova
0 3

Winners: Tereza Mihalikova and Olivia Nicholls

Court 2 – WTA – Quarterfinals
Match time:01:21:56

Suzan Lamens (NED) [Wc]
Eva Vedder (NED) [Wc]
6 7
Shuko Aoyama (JPN)
Aldila Sutjiadi (INA)
3 6

Winners: Suzan Lamens and Eva Vedder

Court 2 – WTA – Round 2
Match time:02:21:09

Dalma Galfi (HUN) [Q] 6 3 7
Veronika Kudermetova 3 6 5

Winner: Dalma Galfi