7 - 15 juni 2025
Autotron 's-Hertogenbosch

7 - 15 juni 2025 | Autotron 's-Hertogenbosch

Uitslagen 12 juni

Centre Court – ATP – Round of 16
Match time:01:18:00

Gijs Brouwer (NED) [Q] 6 6
Adrian Mannarino (FRA) 3 3

Winner: Gijs Brouwer

Centre Court – ATP – Round of 16
Match time:01:44:00

Tallon Griekspoor (NED) 6 7
Mackenzie McDonald (USA) 3 6 (5)

Winner: Tallon Griekspoor

Court 1 – ATP – Round of 16
Match time:01:27:00

Ugo Humbert (FRA) 6 7
Arthur Fils (FRA) 3 6 (1)

Winner: Ugo Humbert

Court 3 – ATP – Round of 16
Match time:01:13:00

Nicolas Barrientos (COL)
Francisco Cabral (POR)
7 6
Stefano Napolitano (ITA)
Luca Nardi (ITA)
5 3

Winners: Nicolas Barrientos and Francisco Cabral

Court 3 – ATP – Round of 16
Match time:01:26:00

Nathaniel Lammons (USA)
Jackson Withrow (USA)
7 6 (3) 10
Sander Arends (NED)
Matwe Middelkoop (NED)
5 7 8

Winners: Nathaniel Lammons and Jackson Withrow

Court 3 – ATP – Round of 16
Match time:01:16:00

Wesley Koolhof (NED)
Nikola Mektic (CRO)
7 6
Romain Arneodo (MON)
Sam Weissborn (AUT)
6 (8) 2

Winners: Wesley Koolhof and Nikola Mektic

Court 6 – ATP – Round of 16
Match time:01:33:00

Max Purcell (AUS)
Jordan Thompson (AUS)
6 7
Ryan Seggerman (USA)
Patrik Trhac (USA)
4 6 (6)

Winners: Max Purcell and Jordan Thompson

Court 6 – ATP – Round of 16
Match time:01:46:00

Andreas Mies (GER)
John-Patrick Smith (AUS)
6 6 (5) 10
Ivan Dodig (CRO)
Henry Patten (GBR)
4 7 6

Winners: Andreas Mies and John-Patrick Smith

Court 6 – ATP – Round of 16
Match time:01:08:00

Zizou Bergs (BEL) [Alt]
David Goffin (BEL) [Alt]
6 6
Evan King (USA)
Reese Stalder (USA)
4 4

Winners: Zizou Bergs and David Goffin

Centre Court – WTA – Round 2
Match time:00:54:33

Naomi Osaka (JPN) [Wc] 6 6
Suzan Lamens (NED) [Wc] 2 2

Winner: Naomi Osaka

Centre Court – WTA – Round 2
Match time:01:21:44

Bianca Andreescu (CAN) [Wc] 6 6
Yue Yuan (CHN) 4 4

Winner: Bianca Andreescu

Court 1 – WTA – Round 2
Match time:01:53:56

Donna Vekic (CRO) 1 6 5
Greet Minnen (BEL) 6 0 7

Winner: Greet Minnen

Court 1 – WTA – Round 1
Match time:01:25:10

Alison Van Uytvanck (BEL) 1 3
Liudmila Samsonova 6 6

Winner: Liudmila Samsonova

Court 2 – WTA – Round 1
Match time:01:25:16

Jessica Pegula (USA)
Demi Schuurs (NED)
3 6 0 (8)
Miriam Kolodziejova (CZE)
Anna Siskova (CZE)
6 4 1

Winners: Miriam Kolodziejova and Anna Siskova

Court 2 – WTA – Round 1
Match time:00:55:56

Oksana Kalashnikova (GEO)
Yana Sizikova
6 6
Zhuoxuan Bai (CHN) [A]
Yue Yuan (CHN) [A]
2 2

Winners: Oksana Kalashnikova and Yana Sizikova

Court 2 – WTA – Round 1
Match time:02:20:36

Clara Tauson (DEN) 4 7 4
Jule Niemeier (GER) 6 6 (3) 6

Winner: Jule Niemeier

Court 3 – WTA – Round 1
Match time:01:08:34

Suzan Lamens (NED) [Wc]
Eva Vedder (NED) [Wc]
6 6
Viktoria Hruncakova (SVK)
Irina Khromacheva
4 2

Winners: Suzan Lamens and Eva Vedder

Court 4 – WTA – Quarterfinals
Match time:01:01:45

Magda Linette (POL)
Arantxa Rus (NED)
1 4
Liudmila Samsonova
Diana Shnaider
6 6

Winners: Liudmila Samsonova and Diana Shnaider

Court 4 – WTA – Round 1
Match time:01:20:06

Anna Danilina (KAZ)
Yifan Xu (CHN)
1 6 0 (5)
Tereza Mihalikova (SVK)
Olivia Nicholls (GBR)
6 3 1

Winners: Tereza Mihalikova and Olivia Nicholls

Court 4 – WTA – Round 1
Match time:01:25:55

Zhuoxuan Bai (CHN) 5 1
Veronika Kudermetova 7 6

Winner: Veronika Kudermetova

Court 5 – WTA – Round 1
Match time:00:55:34

Ingrid Neel (EST)
Bibiane Schoofs (NED)
6 6
Elixane Lechemia (FRA)
Kimberley Zimmermann (BEL)
2 1

Winners: Ingrid Neel and Bibiane Schoofs