10 - 18 June 2023
Autotron 's-Hertogenbosch

10 - 18 June 2023 | Autotron 's-Hertogenbosch

Time schedule 7 June

Centre Court

Time Match
10:30 ATP heren enkel - 1e ronde
Tallon Griekspoor (NED) vs. Aljaz Bedene (SLO)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Emil Ruusuvuori (FIN) vs. Botic van de Zandschulp (NED)
Not Before 13:30 Ladies singles
Aryna Sabalenka vs. Kateryna Baindl
Followed By Ladies singles
Storm Sanders (AUS) vs. Elise Mertens (BEL)
Followed By Ladies singles
Kirsten Flipkens (BEL) vs. Anastasia Tikhonova

Court 1

Time Match
10:30 Ladies singles
Arianne Hartono (NED) vs. Taylah Preston (AUS)
Not Before 11:30 Ladies singles
Madison Brengle (USA) vs. Belinda Bencic (SUI)
Not Before 13:30 ATP heren enkel - 1e ronde
Karen Khachanov vs. Alejandro Tabilo (CHI)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Sam Querrey (USA) vs. Robin Haase (NED)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Adrian Mannarino (FRA) vs. Andreas Seppi (ITA)

Court 2

Time Match
11:00 ATP heren enkel - Qualification
Matthew Ebden (AUS) vs. Zizou Bergs (BEL)
Followed By ATP heren enkel - Qualification
Gilles Simon (FRA) vs. Julian Lenz (GER)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Brandon Nakashima (USA) vs. Tommy Paul (USA)
Not Before 15:30 ATP heren enkel - 1e ronde
Matthew Ebden (AUS) vs. Tim Van Rijthoven (NED)

Court 3

Time Match
10:00 Ladies singles
Anna Blinkova vs. Greet Minnen (BEL)
Followed By Ladies singles
Ann Li (USA) vs. Liudmila Samsonova
Followed By Ladies singles
Ekaterina Alexandrova vs. Dayana Yastremska (UKR)
Followed By Ladies singles
Elena Rybakina (KAZ) vs. Jamie Loeb (USA)
Not Before 17:30 Ladies singles
Vitalia Diatchenko vs. Shelby Rogers (USA)
Followed By Ladies singles
Alison Van Uytvanck (BEL) vs. Tamara Korpatsch (GER)

Court 5

Time Match
11:00 Ladies singles
Daria Saville (AUS) vs. Catherine McNally (USA)
Followed By Ladies singles
Harmony Tan (FRA) vs. Tamara Zidansek (SLO)
Followed By Ladies singles
Anhelina Kalinina (UKR) vs. Olivia Gadecki (AUS)
Followed By Ladies singles
Veronika Kudermetova vs. Leolia Jeanjean (FRA)
Followed By Ladies doubles
Eri Hozumi (JPN) & Makoto Ninomiya (JPN) vs. Belinda Bencic (SUI) & Anhelina Kalinina (UKR)

Court 6

Time Match
13:00 ATP heren enkel - 1e ronde
Jenson Brooksby (USA) vs. Jesper De Jong (NED)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Dominik Koepfer (GER) vs. Kamil Majchrzak (POL)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Ilya Ivashka vs. Mackenzie McDonald

Centre Court

Time Match
10:30 ATP heren enkel - 1e ronde
Tallon Griekspoor (NED) vs. Aljaz Bedene (SLO)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Emil Ruusuvuori (FIN) vs. Botic van de Zandschulp (NED)
Not Before 13:30 Ladies singles
Aryna Sabalenka vs. Kateryna Baindl
Followed By Ladies singles
Storm Sanders (AUS) vs. Elise Mertens (BEL)
Followed By Ladies singles
Kirsten Flipkens (BEL) vs. Anastasia Tikhonova