8 - 16 June 2024
Autotron 's-Hertogenbosch

8 - 16 June 2024 | Autotron 's-Hertogenbosch

Time schedule 13 June

Centre Court

Time Match
11:00 ATP heren enkel - 1e ronde
Alexander Bublik (KAZ) vs. David Goffin (BEL)
Not Before 12:30 ATP heren enkel - 1e ronde
Tallon Griekspoor (NED) vs. Mikael Ymer (SWE)
Not Before 14:30 Ladies singles
Celine Naef (SUI) vs. Venus Williams (USA)
Followed By Ladies singles
Elise Mertens (BEL) vs. Priscilla Hon (AUS)

Court 1

Time Match
11:00 Ladies singles
Evgeniya Rodina vs. Ekaterina Alexandrova
Followed By Ladies singles
Zeynep Sonmez (TUR) vs. Bianca Andreescu (CAN)
Not Before 14:30 ATP heren enkel - 1e ronde
Arthur Rinderknech (FRA) vs. Alexei Popyrin (AUS)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Adrian Mannarino (FRA) vs. Arthur Fils (FRA)

Court 2

Time Match
11:00 ATP heren enkel - 1e ronde
Jordan Thompson (AUS) vs. Giovanni Mpetshi Perricard (FRA)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Emil Ruusuvuori (FIN) vs. Brandon Nakashima (USA)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Mackenzie McDonald (USA) vs. Ilya Ivashka (BLR)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Laslo Djere (SRB) vs. Ricardas Berankis (LTU)

Court 3

Time Match
11:00 Ladies singles
Susan Bandecchi (SUI) vs. Viktoria Hruncakova (SVK)
Followed By Ladies singles
Aliaksandra Sasnovich vs. Lucrezia Stefanini
Followed By Ladies singles
Lesley Pattinama Kerkhove (NED) vs. Kimberly Birrell (AUS)
Followed By Ladies singles
Katie Volynets (USA) vs. Caty McNally (USA)

Court 5

Time Match
11:00 Ladies singles
Polina Kudermetova vs. Yue Yuan (CHN)
Not Before 12:30 Ladies singles
Rebecca Peterson (SWE) vs. Ashlyn Krueger (USA)
Followed By Ladies doubles
Veronika Kudermetova & Liudmila Samsonova vs. Lexie Stevens (NED) & Eva Vedder (NED)
Followed By Ladies doubles
Miriam Kolodziejova (CZE) & Alexandra Panova vs. Shuko Aoyama (JPN) & Ena Shibahara (JPN)

Court 6

Time Match
11:00 ATP heren dubbel - 1e ronde
Nathaniel Lammons (USA) & Jackson Withrow (USA) vs. Pierre-Hugues Herbert (FRA) & Nicolas Mahut (FRA)
Followed By ATP heren dubbel - 1e ronde
Simone Bolelli (ITA) & Andrea Vavassori (ITA) vs. Maxime Cressy (USA) & Fabrice Martin (FRA)
Followed By ATP heren dubbel - 1e ronde
Rinky Hijikata (AUS) & Jason Kubler (AUS) vs. Sander Arends (NED) & David Pel (NED)
Not Before 15:00 ATP heren dubbel - 1e ronde
Alex de Minaur (AUS) & Jordan Thompson (AUS) vs. Marcelo Melo (BRA) & John Peers (AUS)

Centre Court

Time Match
11:00 ATP heren enkel - 1e ronde
Alexander Bublik (KAZ) vs. David Goffin (BEL)
Not Before 12:30 ATP heren enkel - 1e ronde
Tallon Griekspoor (NED) vs. Mikael Ymer (SWE)
Not Before 14:30 Ladies singles
Celine Naef (SUI) vs. Venus Williams (USA)
Followed By Ladies singles
Elise Mertens (BEL) vs. Priscilla Hon (AUS)