10 - 18 juni 2023
Autotron 's-Hertogenbosch

10 - 18 juni 2023 | Autotron 's-Hertogenbosch

Dagprogramma 9 juni

Centre Court

Tijd Wedstrijd
10:00 Vrouwen enkel
Alison Van Uytvanck (BEL) vs. Elise Mertens (BEL)
Followed By Vrouwen enkel
Aryna Sabalenka vs. Arianne Hartono
Not Before 12:00 ATP heren enkel - 2e ronde
Tallon Griekspoor (NED) vs. Felix Auger-Aliassime (CAN)
Not Before 14:30 ATP heren enkel - 2e ronde
Daniil Medvedev vs. Gilles Simon (FRA)
Followed By ATP heren enkel - 2e ronde
Karen Khachanov vs. Kamil Majchrzak (POL)

Court 1

Tijd Wedstrijd
10:00 ATP heren enkel - 1e ronde
James Duckworth (AUS) vs. Gilles Simon (FRA)
Followed By ATP heren enkel - 2e ronde
Tim Van Rijthoven (NED) vs. Taylor Fritz (USA)
Not Before 12:30 Vrouwen enkel
Anna Kalinskaya vs. Belinda Bencic (SUI)
Not Before 14:00 Vrouwen enkel
Elena Rybakina (KAZ) vs. Shelby Rogers (USA)
Followed By Vrouwen enkel
Ekaterina Alexandrova vs. Anhelina Kalinina (UKR)
Followed By ATP heren dubbel - 1e ronde
Robin Haase (NED) & Matwe Middelkoop (NED) vs. Tallon Griekspoor (NED) & Daniil Medvedev

Court 2

Tijd Wedstrijd
10:00 ATP heren enkel - 2e ronde
Jenson Brooksby (USA) vs. Hugo Gaston (FRA)
Not Before 11:30 ATP heren enkel - 2e ronde
Alex de Minaur (AUS) vs. Adrian Mannarino (FRA)
Followed By ATP heren enkel - 2e ronde
Ilya Ivashka vs. Emil Ruusuvuori
Not Before 16:45 ATP heren dubbel - 1e ronde
Pierre-Hugues Herbert (FRA) & Nicolas Mahut (FRA) vs. Gijs Brouwer (NED) & Tim Van Rijthoven (NED)
Followed By ATP heren dubbel - 1e ronde
Roman Jebavy (CZE) & Denys Molchanov (UKR) vs. Brandon Nakashima (USA) & Emil Ruusuvuori (FIN)
Followed By ATP heren dubbel - 1e ronde
Julio Peralta (CHI) & David Vega Hernandez (ESP) vs. Wesley Koolhof (NED) & Neal Skupski (GBR)

Court 3

Tijd Wedstrijd
10:00 Vrouwen enkel
Veronika Kudermetova vs. Anna Blinkova
Followed By Vrouwen enkel
Catherine McNally (USA) vs. Tamara Zidansek (SLO)
Followed By Vrouwen enkel
Kirsten Flipkens (BEL) vs. Ann Li (USA)
Followed By Vrouwen dubbel
Katarzyna Piter (POL) & Kimberley Zimmermann (BEL) vs. Tereza Mihalikova (SVK) & Greet Minnen (BEL)
Followed By Vrouwen dubbel
Paula Kania-Chodun (POL) & Elixane Lechemia (FRA) vs. Anna Kalinskaya & Catherine McNally (USA)
Followed By Vrouwen dubbel
Kirsten Flipkens (BEL) & Alison Van Uytvanck (BEL) vs. Alexa Guarachi (CHI) & Shelby Rogers (USA)

Court 5

Tijd Wedstrijd
10:00 Vrouwen dubbel
Isabelle Haverlag (NED) & Suzan Lamens (NED) vs. Kaitlyn Christian (USA) & Giuliana Olmos (MEX)
Followed By ATP heren enkel - 2e ronde
Sam Querrey (USA) vs. Brandon Nakashima (USA)
Followed By Vrouwen dubbel
Veronika Kudermetova & Elise Mertens (BEL) vs. Julia Lohoff (GER) & Renata Voracova (CZE)
Followed By ATP heren dubbel - 1e ronde
Mackenzie McDonald (USA) & Botic van de Zandschulp (NED) vs. Taylor Fritz (USA) & Tommy Paul (USA)
Followed By ATP heren dubbel - 1e ronde
Matthew Ebden (AUS) & Max Purcell (AUS) vs. Alex de Minaur (AUS) & Luke Saville (AUS)
Followed By Vrouwen dubbel
Lesley Pattinama Kerkhove (NED) & Yanina Wickmayer (BEL) vs. Desirae Krawczyk (USA) & Demi Schuurs (NED)
Followed By Vrouwen dubbel
Elena Rybakina (KAZ) & Liudmila Samsonova vs. Ellen Perez (AUS) & Tamara Zidansek (SLO)

Court 10

Tijd Wedstrijd
13:30 ATP heren dubbel - 1e ronde
Hugo Nys (MON) & Edouard Roger-Vasselin (FRA) vs. Jesper De Jong (NED) & Bart Stevens (NED)
Followed By ATP heren dubbel - 1e ronde
Sander Gille (BEL) & Joran Vliegen (BEL) vs. Raven Klaasen (RSA) & Marcelo Melo (BRA)

Centre Court

Tijd Wedstrijd
10:00 Vrouwen enkel
Alison Van Uytvanck (BEL) vs. Elise Mertens (BEL)
Followed By Vrouwen enkel
Aryna Sabalenka vs. Arianne Hartono
Not Before 12:00 ATP heren enkel - 2e ronde
Tallon Griekspoor (NED) vs. Felix Auger-Aliassime (CAN)
Not Before 14:30 ATP heren enkel - 2e ronde
Daniil Medvedev vs. Gilles Simon (FRA)
Followed By ATP heren enkel - 2e ronde
Karen Khachanov vs. Kamil Majchrzak (POL)