10 - 18 juni 2023
Autotron 's-Hertogenbosch

10 - 18 juni 2023 | Autotron 's-Hertogenbosch

Dagprogramma 7 juni

Centre Court

Tijd Wedstrijd
10:30 ATP heren enkel - 1e ronde
Tallon Griekspoor (NED) vs. Aljaz Bedene (SLO)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Emil Ruusuvuori (FIN) vs. Botic van de Zandschulp (NED)
Not Before 13:30 Vrouwen enkel
Aryna Sabalenka vs. Kateryna Baindl
Followed By Vrouwen enkel
Storm Sanders (AUS) vs. Elise Mertens (BEL)
Followed By Vrouwen enkel
Kirsten Flipkens (BEL) vs. Anastasia Tikhonova

Court 1

Tijd Wedstrijd
10:30 Vrouwen enkel
Arianne Hartono (NED) vs. Taylah Preston (AUS)
Not Before 11:30 Vrouwen enkel
Madison Brengle (USA) vs. Belinda Bencic (SUI)
Not Before 13:30 ATP heren enkel - 1e ronde
Karen Khachanov vs. Alejandro Tabilo (CHI)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Sam Querrey (USA) vs. Robin Haase (NED)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Adrian Mannarino (FRA) vs. Andreas Seppi (ITA)

Court 2

Tijd Wedstrijd
11:00 ATP heren enkel - Kwalificatie
Matthew Ebden (AUS) vs. Zizou Bergs (BEL)
Followed By ATP heren enkel - Kwalificatie
Gilles Simon (FRA) vs. Julian Lenz (GER)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Brandon Nakashima (USA) vs. Tommy Paul (USA)
Not Before 15:30 ATP heren enkel - 1e ronde
Matthew Ebden (AUS) vs. Tim Van Rijthoven (NED)

Court 3

Tijd Wedstrijd
10:00 Vrouwen enkel
Anna Blinkova vs. Greet Minnen (BEL)
Followed By Vrouwen enkel
Ann Li (USA) vs. Liudmila Samsonova
Followed By Vrouwen enkel
Ekaterina Alexandrova vs. Dayana Yastremska (UKR)
Followed By Vrouwen enkel
Elena Rybakina (KAZ) vs. Jamie Loeb (USA)
Not Before 17:30 Vrouwen enkel
Vitalia Diatchenko vs. Shelby Rogers (USA)
Followed By Vrouwen enkel
Alison Van Uytvanck (BEL) vs. Tamara Korpatsch (GER)

Court 5

Tijd Wedstrijd
11:00 Vrouwen enkel
Daria Saville (AUS) vs. Catherine McNally (USA)
Followed By Vrouwen enkel
Harmony Tan (FRA) vs. Tamara Zidansek (SLO)
Followed By Vrouwen enkel
Anhelina Kalinina (UKR) vs. Olivia Gadecki (AUS)
Followed By Vrouwen enkel
Veronika Kudermetova vs. Leolia Jeanjean (FRA)
Followed By Vrouwen dubbel
Eri Hozumi (JPN) & Makoto Ninomiya (JPN) vs. Belinda Bencic (SUI) & Anhelina Kalinina (UKR)

Court 6

Tijd Wedstrijd
13:00 ATP heren enkel - 1e ronde
Jenson Brooksby (USA) vs. Jesper De Jong (NED)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Dominik Koepfer (GER) vs. Kamil Majchrzak (POL)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Ilya Ivashka vs. Mackenzie McDonald

Centre Court

Tijd Wedstrijd
10:30 ATP heren enkel - 1e ronde
Tallon Griekspoor (NED) vs. Aljaz Bedene (SLO)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Emil Ruusuvuori (FIN) vs. Botic van de Zandschulp (NED)
Not Before 13:30 Vrouwen enkel
Aryna Sabalenka vs. Kateryna Baindl
Followed By Vrouwen enkel
Storm Sanders (AUS) vs. Elise Mertens (BEL)
Followed By Vrouwen enkel
Kirsten Flipkens (BEL) vs. Anastasia Tikhonova