10 - 16 June 2019
Autotron Rosmalen

10 - 16 June 2019 | Autotron Rosmalen

Time schedule 9 June

Court 1

Time Match
10:30 ATP heren enkel - Qualification
Jordan Thompson (AUS) vs. Franko Skugor (CRO)
Starts At 11:25 WTA dames enkel - Qualification
Valentini Grammatikopoulou (GRE) vs. Dewi Dijkman (NED)
Followed By ATP heren enkel - Qualification
Bernard Tomic (AUS) vs. Dustin Brown (GER)
Followed By WTA dames enkel - Qualification
Rosalie Van Der Hoek (NED) vs. Lesley Kerkhove (NED)

Court 2

Time Match
10:30 WTA dames enkel - Qualification
Antonia Lottner (GER) vs. Urszula Radwanska (POL)
Followed By WTA dames enkel - Qualification
Anna Blinkova (RUS) vs. Amra Sadikovic (SUI)
Followed By WTA dames enkel - Qualification
Tereza Martincova (CZE) vs. Cornelia Lister (SWE)
Followed By WTA dames enkel - Qualification
Fanny Stollar (HUN) vs. Demi Schuurs (NED)

Court 3

Time Match
10:30 ATP heren enkel - Qualification
Bjorn Fratangelo (USA) vs. John-Patrick Smith (AUS)
Followed By ATP heren enkel - Qualification
Donald Young (USA) vs. Miliaan Niesten (NED)
Followed By ATP heren enkel - Qualification
Botic Van de Zandschulp (NED) vs. Alex Bolt (AUS)
Followed By ATP heren enkel - Qualification
Tim Smyczek (USA) vs. Bernabe Zapata Miralles (ESP)

Court 5

Time Match
10:30 WTA dames enkel - Qualification
Kelly Versteeg (NED) vs. Renata Zarazua (MEX)
Followed By WTA dames enkel - Qualification
Katarzyna Piter (POL) vs. Barbara Haas (AUT)
Followed By WTA dames enkel - Qualification
Oksana Kalashnikova (GEO) vs. Victoria Duval (USA)
Followed By WTA dames enkel - Qualification
Sviatlana Pirazhenka (BLR) vs. Ellen Perez (AUS)

Court 6

Time Match
10:30 ATP heren enkel - Qualification
Dennis Novikov (USA) vs. Kevin King (USA)
Followed By ATP heren enkel - Qualification
Max Purcell (AUS) vs. Bradley Klahn (USA)
Followed By WTA dames enkel - Qualification
Veronika Kudermetova (RUS) vs. Darija Jurak (CRO)
Followed By WTA dames enkel - Qualification
Lidziya Marozava (BLR) vs. Marina Melnikova (RUS)