06 - 14 June 2020
Autotron 's-Hertogenbosch

06 - 14 June 2020 | Autotron 's-Hertogenbosch

Time schedule 8 June

Court 1

Time Match
11:00 ATP heren enkel - Qualification
Thomas Fabbiano (ITA) vs. Emil Ruusuvuori (FIN)
Followed By WTA dames enkel - Qualification
Lesley Kerkhove (NED) vs. Antonia Lottner (GER)
Followed By ATP heren enkel - Qualification
Nicolas Mahut (FRA) vs. Alejandro Davidovich Fokina (ESP)
Followed By WTA dames enkel - Qualification
Sabine Lisicki (GER) vs. Greet Minnen (BEL)

Court 2

Time Match
11:00 WTA dames enkel - Qualification
Fanny Stollar (HUN) vs. Tamara Korpatsch (GER)
Followed By WTA dames enkel - Qualification
Marina Melnikova (RUS) vs. Georgina Garcia Perez (ESP)
Followed By WTA dames enkel - Qualification
Varvara Lepchenko (USA) vs. Indy de Vroome (NED)
Followed By WTA dames enkel - Qualification
Fiona Ferro (FRA) vs. Noa Liauw A Fong (NED)

Court 3

Time Match
11:00 ATP heren enkel - Qualification
Jannik Sinner (ITA) vs. Lukas Lacko (SVK)
Followed By ATP heren enkel - Qualification
Alex Bolt (AUS) vs. Daniel Brands (GER)
Followed By ATP heren enkel - Qualification
Egor Gerasimov (BLR) vs. Tommy Paul (USA)
Followed By ATP heren enkel - Qualification
Bradley Klahn (USA) vs. Andrea Arnaboldi (ITA)

Court 4

Time Match
WTA dames enkel - Qualification
Christina Mchale (USA) vs. Rosalie Van Der Hoek (NED)

Court 5

Time Match
11:00 WTA dames enkel - Qualification
Paula Badosa Gibert (ESP) vs. Katarzyna Kawa (POL)
Followed By WTA dames enkel - Qualification
Priscilla Hon (AUS) vs. Dalma Galfi (HUN)
Followed By WTA dames enkel - Qualification
Michaela Honcova (SVK) vs. Anna Kalinskaya (RUS)

Court 6

Time Match
11:00 ATP heren enkel - Qualification
Filip Horansky (SVK) vs. Salvatore Caruso (ITA)
Followed By ATP heren enkel - Qualification
Jason Jung (TPE) vs. Marcos Giron (USA)
Followed By WTA dames enkel - Qualification
Ysaline Bonaventure (BEL) vs. Arianne Hartono (NED)
Followed By WTA dames enkel - Qualification
Barbora Stefkova (CZE) vs. Elena Rybakina (KAZ)