10 - 16 June 2019
Autotron Rosmalen

10 - 16 June 2019 | Autotron Rosmalen

Time schedule 12 June

Centre Court

Time Match
11:00 ATP heren enkel - 1e ronde
Bernard Tomic (AUS) vs. Kevin King (USA)
Not Before 12:30 ATP heren enkel - 1e ronde
Stefanos Tsitsipas (GRE) vs. John-Patrick Smith (AUS)
Not Before 14:30 WTA dames enkel - 1e ronde
Natalia Vikhlyantseva (RUS) vs. Kiki Bertens (NED)
Followed By WTA dames enkel - 1e ronde
Polona Hercog (SLO) vs. Elise Mertens (BEL)

Court 1

Time Match
11:00 WTA dames enkel - 1e ronde
Anett Kontaveit (EST) vs. Veronika Kudermetova (RUS)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Malek Jaziri (TUN) vs. Max Purcell (AUS)
Followed By WTA dames enkel - 1e ronde
Anna Kalinskaya (RUS) vs. Kirsten Flipkens (BEL)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Guillermo Garcia-Lopez (ESP) vs. Jeremy Chardy (FRA)

Court 2

Time Match
11:00 ATP heren enkel - 1e ronde
Evgeny Donskoy (RUS) vs. Franko Skugor (CRO)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Matthew Ebden (AUS) vs. Tim Smyczek (USA)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Mackenzie McDonald (USA) vs. Andreas Seppi (ITA)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Alex Bolt (AUS) vs. Vasek Pospisil (CAN)

Court 3

Time Match
11:00 WTA dames enkel - 1e ronde
Valentini Grammatikopoulou (GRE) vs. Aleksandra Krunic (SRB)
Followed By WTA dames enkel - 1e ronde
Belinda Bencic (SUI) vs. Tereza Martincova (CZE)
Followed By WTA dames enkel - 1e ronde
Aryna Sabalenka (BLR) vs. Marketa Vondrousova (CZE)
Followed By WTA dames enkel - 1e ronde
Tatjana Maria (GER) vs. Alison Riske (USA)

Court 5

Time Match
11:00 WTA dames enkel - 1e ronde
Marina Melnikova (RUS) vs. Viktoria Kuzmova (SVK)
Followed By WTA dames enkel - 1e ronde
Fanny Stollar (HUN) vs. Shuai Zhang (CHN)
Followed By WTA dames enkel - 1e ronde
Anna Blinkova (RUS) vs. Antonia Lottner (GER)
Followed By WTA dames enkel - 1e ronde
Kristyna Pliskova (CZE) vs. Ajla Tomljanovic (AUS)

Court 6

Time Match
11:00 WTA dames dubbel - 1e ronde
Lesley Kerkhove (NED) & Lidziya Marozava (BLR) vs. Richel Hogenkamp (NED) & Bibiane Schoofs (NED)
Followed By ATP heren dubbel - 1e ronde
Lukasz Kubot (POL) & Marcelo Melo (BRA) vs. Yuichi Sugita (JPN) & Donald Young (USA)
Followed By ATP heren dubbel - 1e ronde
David Marrero (ESP) & Fernando Verdasco (ESP) vs. Divij Sharan (IND) & Artem Sitak (NZL)
Followed By ATP heren dubbel - 1e ronde
Dominic Inglot (GBR) & Franko Skugor (CRO) vs. Robin Haase (NED) & Wesley Koolhof (NED)
Followed By WTA dames dubbel - 1e ronde
Fanny Stollar (HUN) & Renata Voracova (CZE) vs. Arantxa Rus (NED) & Eva Wacanno (NED)