06 - 14 June 2020
Autotron 's-Hertogenbosch

06 - 14 June 2020 | Autotron 's-Hertogenbosch

Time schedule 11 June

Centre

Time Match
11:00 ATP heren enkel - 1e ronde
Aljaz Bedene (SLO) vs. Richard Gasquet (FRA)
Not Before 12:30 ATP heren enkel - 1e ronde
David Goffin (BEL) vs. Alejandro Davidovich Fokina (ESP)
Not Before 14:30 WTA dames enkel - 1e ronde
Kiki Bertens (NED) vs. Johanna Larsson (SWE)
Followed By WTA dames enkel - 1e ronde
Ekaterina Alexandrova (RUS) vs. Elise Mertens (BEL)

Court 1

Time Match
11:00 WTA dames enkel - 1e ronde
Kirsten Flipkens (BEL) vs. Aleksandra Krunic (SRB)
Followed By WTA dames enkel - 1e ronde
Destanee Aiava (AUS) vs. Aryna Sabalenka (BLR)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Thiemo de Bakker (NED) vs. Adrian Mannarino (FRA)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Matthew Ebden (AUS) vs. Pierre-Hugues Herbert (FRA)

Court 2

Time Match
11:00 ATP heren enkel - 1e ronde
Jannik Sinner (ITA) vs. Nicolas Jarry (CHI)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Thomas Fabbiano (ITA) vs. Andreas Seppi (ITA)
Followed By ATP heren dubbel - 1e ronde
Lleyton Hewitt (AUS) & Jordan Thompson (AUS) vs. Alex de Minaur (AUS) & David Vega Hernandez (ESP)
Followed By ATP heren enkel - 1e ronde
Lorenzo Sonego (ITA) vs. Mikhail Kukushkin (KAZ)

Court 3

Time Match
11:00 WTA dames enkel - 1e ronde
Yafan Wang (CHN) vs. Alison Van Uytvanck (BEL)
Followed By WTA dames enkel - 1e ronde
Alison Riske (USA) vs. Karolina Muchova (CZE)
Followed By WTA dames enkel - 1e ronde
Ysaline Bonaventure (BEL) vs. Fiona Ferro (FRA)
Followed By WTA dames dubbel - 1e ronde
Georgina Garcia Perez (ESP) & Fanny Stollar (HUN) vs. Michaella Krajicek (NED) & Arantxa Rus (NED)

Court 5

Time Match
11:00 WTA dames enkel - 1e ronde
Lesia Tsurenko (UKR) vs. Kristyna Pliskova (CZE)
Followed By WTA dames enkel - 1e ronde
Christina Mchale (USA) vs. Polona Hercog (SLO)
Not Before 14:30 WTA dames dubbel - 1e ronde
Shuko Aoyama (JPN) & Aleksandra Krunic (SRB) vs. Amanda Anisimova (USA) & Priscilla Hon (AUS)
Followed By WTA dames dubbel - 1e ronde
Nicola Geuer (GER) & Paula Kania (POL) vs. Monique Adamczak (AUS) & Kaitlyn Christian (USA)
Followed By WTA dames dubbel - 1e ronde
Anna Kalinskaya (RUS) & Viktoria Kuzmova (SVK) vs. Lesley Kerkhove (NED) & Bibiane Schoofs (NED)

Court 6

Time Match
11:00 ATP heren dubbel - 1e ronde
Roman Jebavy (CZE) & Igor Zelenay (SVK) vs. Raven Klaasen (RSA) & Michael Venus (NZL)
Not Before 13:00 ATP heren dubbel - 1e ronde
Marcelo Arevalo (ESA) & Miguel Angel Reyes-Varela (MEX) vs. Robin Haase (NED) & Jean-Julien Rojer (NED)
Followed By ATP heren dubbel - 1e ronde
Cristian Garin (CHI) & Nicolas Jarry (CHI) vs. Jamie Murray (GBR) & Neal Skupski (GBR)
Followed By ATP heren dubbel - 1e ronde
Marcus Daniell (NZL) & Wesley Koolhof (NED) vs. Andreas Seppi (ITA) & Joao Sousa (POR)