10 - 16 juni 2019
Autotron Rosmalen

10 - 16 juni 2019 | Autotron Rosmalen

Dagprogramma 9 juni

Court 1

Tijd Wedstrijd
10:30 ATP heren enkel - Kwalificatie
Jordan Thompson (AUS) vs. Franko Skugor (CRO)
Starts At 11:25 WTA dames enkel - Kwalificatie
Valentini Grammatikopoulou (GRE) vs. Dewi Dijkman (NED)
Followed By ATP heren enkel - Kwalificatie
Bernard Tomic (AUS) vs. Dustin Brown (GER)
Followed By WTA dames enkel - Kwalificatie
Rosalie Van Der Hoek (NED) vs. Lesley Kerkhove (NED)

Court 2

Tijd Wedstrijd
10:30 WTA dames enkel - Kwalificatie
Antonia Lottner (GER) vs. Urszula Radwanska (POL)
Followed By WTA dames enkel - Kwalificatie
Anna Blinkova (RUS) vs. Amra Sadikovic (SUI)
Followed By WTA dames enkel - Kwalificatie
Tereza Martincova (CZE) vs. Cornelia Lister (SWE)
Followed By WTA dames enkel - Kwalificatie
Fanny Stollar (HUN) vs. Demi Schuurs (NED)

Court 3

Tijd Wedstrijd
10:30 ATP heren enkel - Kwalificatie
Bjorn Fratangelo (USA) vs. John-Patrick Smith (AUS)
Followed By ATP heren enkel - Kwalificatie
Donald Young (USA) vs. Miliaan Niesten (NED)
Followed By ATP heren enkel - Kwalificatie
Botic Van de Zandschulp (NED) vs. Alex Bolt (AUS)
Followed By ATP heren enkel - Kwalificatie
Tim Smyczek (USA) vs. Bernabe Zapata Miralles (ESP)

Court 5

Tijd Wedstrijd
10:30 WTA dames enkel - Kwalificatie
Kelly Versteeg (NED) vs. Renata Zarazua (MEX)
Followed By WTA dames enkel - Kwalificatie
Katarzyna Piter (POL) vs. Barbara Haas (AUT)
Followed By WTA dames enkel - Kwalificatie
Oksana Kalashnikova (GEO) vs. Victoria Duval (USA)
Followed By WTA dames enkel - Kwalificatie
Sviatlana Pirazhenka (BLR) vs. Ellen Perez (AUS)

Court 6

Tijd Wedstrijd
10:30 ATP heren enkel - Kwalificatie
Dennis Novikov (USA) vs. Kevin King (USA)
Followed By ATP heren enkel - Kwalificatie
Max Purcell (AUS) vs. Bradley Klahn (USA)
Followed By WTA dames enkel - Kwalificatie
Veronika Kudermetova (RUS) vs. Darija Jurak (CRO)
Followed By WTA dames enkel - Kwalificatie
Lidziya Marozava (BLR) vs. Marina Melnikova (RUS)