06 - 14 juni 2020
Autotron 's-Hertogenbosch

06 - 14 juni 2020 | Autotron 's-Hertogenbosch

Dagprogramma 8 juni

Court 1

Tijd Wedstrijd
11:00 ATP heren enkel - Kwalificatie
Thomas Fabbiano (ITA) vs. Emil Ruusuvuori (FIN)
Followed By WTA dames enkel - Kwalificatie
Lesley Kerkhove (NED) vs. Antonia Lottner (GER)
Followed By ATP heren enkel - Kwalificatie
Nicolas Mahut (FRA) vs. Alejandro Davidovich Fokina (ESP)
Followed By WTA dames enkel - Kwalificatie
Sabine Lisicki (GER) vs. Greet Minnen (BEL)

Court 2

Tijd Wedstrijd
11:00 WTA dames enkel - Kwalificatie
Fanny Stollar (HUN) vs. Tamara Korpatsch (GER)
Followed By WTA dames enkel - Kwalificatie
Marina Melnikova (RUS) vs. Georgina Garcia Perez (ESP)
Followed By WTA dames enkel - Kwalificatie
Varvara Lepchenko (USA) vs. Indy de Vroome (NED)
Followed By WTA dames enkel - Kwalificatie
Fiona Ferro (FRA) vs. Noa Liauw A Fong (NED)

Court 3

Tijd Wedstrijd
11:00 ATP heren enkel - Kwalificatie
Jannik Sinner (ITA) vs. Lukas Lacko (SVK)
Followed By ATP heren enkel - Kwalificatie
Alex Bolt (AUS) vs. Daniel Brands (GER)
Followed By ATP heren enkel - Kwalificatie
Egor Gerasimov (BLR) vs. Tommy Paul (USA)
Followed By ATP heren enkel - Kwalificatie
Bradley Klahn (USA) vs. Andrea Arnaboldi (ITA)

Court 4

Tijd Wedstrijd
WTA dames enkel - Kwalificatie
Christina Mchale (USA) vs. Rosalie Van Der Hoek (NED)

Court 5

Tijd Wedstrijd
11:00 WTA dames enkel - Kwalificatie
Paula Badosa Gibert (ESP) vs. Katarzyna Kawa (POL)
Followed By WTA dames enkel - Kwalificatie
Priscilla Hon (AUS) vs. Dalma Galfi (HUN)
Followed By WTA dames enkel - Kwalificatie
Michaela Honcova (SVK) vs. Anna Kalinskaya (RUS)

Court 6

Tijd Wedstrijd
11:00 ATP heren enkel - Kwalificatie
Filip Horansky (SVK) vs. Salvatore Caruso (ITA)
Followed By ATP heren enkel - Kwalificatie
Jason Jung (TPE) vs. Marcos Giron (USA)
Followed By WTA dames enkel - Kwalificatie
Ysaline Bonaventure (BEL) vs. Arianne Hartono (NED)
Followed By WTA dames enkel - Kwalificatie
Barbora Stefkova (CZE) vs. Elena Rybakina (KAZ)