10 - 16 juni 2019
Autotron Rosmalen

10 - 16 juni 2019 | Autotron Rosmalen

Dagprogramma 15 juni

Centre Court

Tijd Wedstrijd
11:00 WTA dames enkel - 2e ronde
Kirsten Flipkens (BEL) vs. Kiki Bertens (NED)
Not Before 12:30 WTA dames enkel - 2e ronde
Antonia Lottner (GER) vs. Elise Mertens (BEL)
Not Before 14:30 ATP heren enkel - kwart finale
Bernard Tomic (AUS) vs. Fernando Verdasco (ESP)
Followed By ATP heren enkel - kwart finale
Stefanos Tsitsipas (GRE) vs. Richard Gasquet (FRA)

Court 1

Tijd Wedstrijd
11:00 WTA dames enkel - 2e ronde
Aryna Sabalenka (BLR) vs. Ajla Tomljanovic (AUS)
Not Before 12:00 ATP heren enkel - kwart finale
Matthew Ebden (AUS) vs. Marius Copil (ROU)
Followed By WTA dames enkel - kwart finale
Aryna Sabalenka (BLR) vs. Kirsten Flipkens (BEL)
Followed By WTA dames enkel - kwart finale
Viktoria Kuzmova (SVK) vs. Antonia Lottner (GER)
Followed By ATP heren dubbel - halve finale
Divij Sharan (IND) & Artem Sitak (NZL) vs. Raven Klaasen (RSA) & Michael Venus (NZL)
Followed By WTA dames dubbel - halve finale
Elise Mertens (BEL) & Demi Schuurs (NED) vs. Lesley Kerkhove (NED) & Lidziya Marozava (BLR)

Court 2

Tijd Wedstrijd
11:00 ATP heren enkel - kwart finale
Jeremy Chardy (FRA) vs. Mackenzie McDonald (USA)
Followed By ATP heren dubbel - kwart finale
Lukasz Kubot (POL) & Marcelo Melo (BRA) vs. Sander Arends (NED) & Matwe Middelkoop (NED)
Followed By ATP heren dubbel - kwart finale
Matthew Ebden (AUS) & Malek Jaziri (TUN) vs. Raven Klaasen (RSA) & Michael Venus (NZL)
Followed By ATP heren dubbel - halve finale
Lukasz Kubot (POL) & Marcelo Melo (BRA) vs. Dominic Inglot (GBR) & Franko Skugor (CRO)

Court 3

Tijd Wedstrijd
11:00 WTA dames enkel - kwart finale
Veronika Kudermetova (RUS) vs. Aleksandra Krunic (SRB)
Followed By WTA dames enkel - kwart finale
CoCo Vandeweghe (USA) vs. Alison Riske (USA)
Not Before 14:00 WTA dames dubbel - kwart finale
Elise Mertens (BEL) & Demi Schuurs (NED) vs. Veronika Kudermetova (RUS) & Aryna Sabalenka (BLR)

Court 5

Tijd Wedstrijd
11:00 WTA dames dubbel - halve finale
Xenia Knoll (SUI) & Anna Smith (GBR) vs. Kiki Bertens (NED) & Kirsten Flipkens (BEL)